banner-decking.jpg

سوالات متداول

آیا چوب پلاست ضد حریق است؟

product cladding

 

خیر این محصولات ضد آتش نمی باشند. البته چوب پلاست محصول بسیاری مقاومی در برابر آتش می باشد اما این تصور که این محصول در مقابل آتش به هیچ وجه آسیب نمی بیند، هرگز صحیح نمی باشد. محصولات چوب پلاست تا زمانی که در مجاورت آتش هستند شروع به از بین رفتن می نمایند اما به محض اینکه آتش قطع شود تخریبشان متوقف می شود و به هیچ وجه خود عامل شعله ور شدن آتش نخواهند شد.

چوب بخریم یا چوب پلاست؟

product cladding

 

این مطلب که بسیاری از مصرف کنندگان چوب را می پسندد و از چوب در دکوراسیون خود استفاده می نمایند از حسن سلیقه آنها می باشد اما اینکه چه زمان نیاز به چوب پلاست می باشد.در نظر داشته باشید که چوب پلاست محصولی است که به مشتریان خود حس و زیبایی چوب را القا می کند.و بدون نیاز به مراقبت پر هیزنه، مدت طولانی دوام و عمر دارد. در واقع حس و زیبایی چوب را داراست ولی معایب آن را ندارد. فاقد گره، ضد موریانه، ضد باکتری و خود رنگ است. نیازی به رنگ زدن مجدد و یا لاک زدن ندارد.

آیا چوب پلاست دچار رنگ پریدگی می شود؟

product cladding

 

درواقع همه محصولات در معرض آفتاب و فرآیند جوی دچار رنگ پریدگی طی دوران مصرف می شوند.نکته ای که هائز اهمیت می باشد، این است که این رنگ پریدگی نا محصوص باید باشد. این به این معنی است که در طی دوران مصرف،شما متوجه رنگ پریدگی بصورت روزمره نمی شوید

آیا چوب پلاست ضد آب می باشد ؟

product cladding

 

محصولات چوب پلاست  ۱۰۰٪ ضد آب نمی باشند. این محصولات از مقاومت بالایی در معرض باران، آفتاب و برف برخوردار هستند که در مقایسه با محصولات مشابه خود (ترمو وود) چندین برابر مقاومتر می باشد.

مدت زمان گارانتی محصولات چوب پلاست رها چند سال است؟

product cladding

 

پنج سال مدت زمان گارانتی با محدودیت میباشد که شرکت رها برای محصولات خود در نظر گرفته است.

 

تجربه زندگی در فضای باز با محصولات رها 

 

            

قیمت طراحی سایت,قیمت تبلیغات گوگل,گوگل ادوردز,ماژول تاریخ شمسی,ساعت متحرک جوملا,طراحی سایت فروشگاهی,سایت آماده,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,تبلیغات در صفحه اول گوگل,آموزش طراحی سایت,تبلیغات در گوگل,قیمت طراحی سایت حرفه ای,قیمت طراحی وب سایت,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت مداحی,تبلیغات در سایت گوگل,ماژول تاریخ ایرانی,ماژول ساعت جوملا 3,آموزش طراحی وب سایت,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی اپلیکیشن موبایل,وب سایت ارزان,بشکه پرکلرواتیلن,طراحی لوگو,طراحی کاتالوگ حرفه ای,پرکلر اتیلن,پرکلرواتیلن,طراحی سايت با جوملا,ساعت برای جوملا,طراحی سایت مذهبی,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی سایت 24 ساعته,طراحی سایت املاک,تبلیغات گوگل,طراحی سایت خبری,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی سایت شخصی,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت صنعتی,پرکلراتیلن,ماژول ساعت برای جوملا,تبلیغ گوگل,قیمت طراحی کاتالوگ,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,آموزش جوملا,تبلیغات گوگل,طراحی سایت حرفه ای,ماژول تاریخ جوملا,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی کارت ویزیت,طراحی اپلیکیشن,طراحی سایت رایگان,طراحی سايت با جوملا,ماژول تاریخ عربی,طراحی سایت فوری,سایت های آماده,طراحی اپلیکیشن اندروید,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت در 24 ساعت,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,xvhpd shdj,