banner-gallery.jpg

سوالات متداول

آیا چوب پلاست ضد حریق است؟

product cladding

 

خیر این محصولات ضد آتش نمی باشند. البته چوب پلاست محصول بسیاری مقاومی در برابر آتش می باشد اما این تصور که این محصول در مقابل آتش به هیچ وجه آسیب نمی بیند، هرگز صحیح نمی باشد. محصولات چوب پلاست تا زمانی که در مجاورت آتش هستند شروع به از بین رفتن می نمایند اما به محض اینکه آتش قطع شود تخریبشان متوقف می شود و به هیچ وجه خود عامل شعله ور شدن آتش نخواهند شد.

چوب بخریم یا چوب پلاست؟

product cladding

 

این مطلب که بسیاری از مصرف کنندگان چوب را می پسندد و از چوب در دکوراسیون خود استفاده می نمایند از حسن سلیقه آنها می باشد اما اینکه چه زمان نیاز به چوب پلاست می باشد.در نظر داشته باشید که چوب پلاست محصولی است که به مشتریان خود حس و زیبایی چوب را القا می کند.و بدون نیاز به مراقبت پر هیزنه، مدت طولانی دوام و عمر دارد. در واقع حس و زیبایی چوب را داراست ولی معایب آن را ندارد. فاقد گره، ضد موریانه، ضد باکتری و خود رنگ است. نیازی به رنگ زدن مجدد و یا لاک زدن ندارد.

آیا چوب پلاست دچار رنگ پریدگی می شود؟

product cladding

 

درواقع همه محصولات در معرض آفتاب و فرآیند جوی دچار رنگ پریدگی طی دوران مصرف می شوند.نکته ای که هائز اهمیت می باشد، این است که این رنگ پریدگی نا محصوص باید باشد. این به این معنی است که در طی دوران مصرف،شما متوجه رنگ پریدگی بصورت روزمره نمی شوید

آیا چوب پلاست ضد آب می باشد ؟

product cladding

 

محصولات چوب پلاست  ۱۰۰٪ ضد آب نمی باشند. این محصولات از مقاومت بالایی در معرض باران، آفتاب و برف برخوردار هستند که در مقایسه با محصولات مشابه خود (ترمو وود) چندین برابر مقاومتر می باشد.

روش دریافت لیست قیمت.

product cladding

 

برای دریافت لیست قیمت محولات چوب پلاست  با دفتر فروش ما تماس بگیرید.

مدت زمان تحویل محصول چند روز است؟

product cladding

 

محصولات چوب پلاست رها، در 5 رنگ و شاخه هایی به طول ۳ متر طول در انبار تهران موجود می باشد. محصولات هنگام سفارش در نوبت خروج قرار میگیرد و تقریبا مابین 1-2 روز به آدرس خریدار ارسال میگردد.

مدت زمان گارانتی محصولات چوب پلاست رها چند سال است؟

product cladding

 

پنج سال مدت زمان گارانتی با محدودیت میباشد که شرکت رها برای محصولات خود در نظر گرفته است.

 

تجربه زندگی در فضای باز با محصولات چوب پلاست رها