banner-gallery.jpg

Wood Plastic Composite Injection Moulding

W.P.C.I.M

گرانول تزریق چوب پلاست

 WPC

ترکیبات چوب و پلیمر قبلا نام خود را در تابلوهای اکسترود و محصولاتی همچون decking و fencing ثبت کرده بود. حال گرانول هابه قالب تزریق می روند. بعضی از تولیدکنندگان قطعات چوبی و پلیمری با استفاده از مواد جدید گرانول چوب پلاست شروعبه تزریق این مواد نموده و نتیجه ای کاملا رضایت بخش را تجربه نموده اند.

 

 پیشرفت های اخیر در ساخت ترکیبات گرانول تزریق چوب پلاست به طور قابل توجهی در کیفیت و سازگاری و توانایی این موادسازگار با محیط زیست داشته. در واقع، آخرین نسل WPC ها را میتوان از طریق تجهیزات قالب گیری تزریقی سنتی باحداقلتنظیمات برای پردازش تنظیمات و هیچ تغییرات سخت افزاری فیزیکی اجرا کرد. با این حال، این مواد دارای برخی ازویژگی هایپردازش میباشد که آنها را از رزین های قالب سازی آشنا متفاوت است.

چوب پلاست را می توان با انواع پلاستیکی مانند پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی استایرن تقسیم کرد. علاوه بر این، گرانول تزریق چوب پلاست از جمله محصولات در حال ظهور است که می تواند به نام "ترکیبات بیولوژیکی گرمانرم" نام گذاری شود.علاوه برچوب، این ترکیبات زیستی می توانند از دیگر الیاف طبیعی مانند ساقه برنج، زباله های فیبری یا کتان استفاده شود.دستورالعمل های قالب بندی زیر که به طور خاص به ترکیبات فیبر چوب  اعمال می شود، اما اصول کلی به طور کلی برای سایرترکیبات بیو شیمیایی گرمانرم نیز کاربرد دارند.

 -دلایل قانع کننده ای برای ایجاد محصولات و اجزای خارج از مواد بیولوژیکی گرمانرم وجود دارد. همانطور که حاوی 50٪ الیافارگانیک است، این مواد، قالب های تزریق را یک گزینه مادی میداند.که از پلیمرهای مشتق شده از پتروشیمی پرهیز میکند.علاوه بر فاکتورهای "سبز"، گرانول های گرمانرمی باعث می شود که مخاطب به کاهش هزینه های انرژی مرتبط با تولید،تولیدمحصول نهایی با استحکام ساختاری عالی، و زیبایی ظاهری و عملکردی جدید دست یابد.

- ترکیبات چوب / پلی اتیلن و پلی پروپیلن در هزینه و وزن کمتر از رزین های پر نشده یا رزین های شیشه ای هستند.عملکردPP و PE و چوب،در  مقایسه با پر کننده هایی همچون کربنات کلسیم یا پرکالر تالک رقابت می کند.  و  گرانول های تزرثق چوب پلاست از چگالی کمتری نصبت به کربنات و تالک برخوردار بوده، که این امر هزینه های موثر آنها را کاهش داده  و می توانددر حمل و نقل و استفاده های دیگر مفید باشد،که باعث افزایش وزن می شود. برنامه های کاربردی می توانند شاملخودروسازی، ساخت و ساز،وسایل ورزش، ساخت انواع جعبه و معماری منظر و اسباب بازی و سایر کالاهای تولید شده باچوب وقطعات پلاستیکی باشد

از جمله مزایای گرانول تزریق چوب پلاست رها .

- قابل تنظیم و تزریق مانند انواع پلیمرها.WPCIM SPONE
- شکل ظاهری مانند چوب و 100% ضد آب.
- کاملا عایق نصبت به الکتریسیته.
- قیمت ارزان نصبت به مواد هم رده.
- امکان رعایت تمام استانداردهای مواد غذایی.
- دوستدار محیط زیست.
- وزن کم در مقایسه با محصولات مشابه.
- 100% قابل بازیافت و برگشت به چرخه تولید.

WPCIM BOXقابلیت ساخت انواع جعبه از جمله جعبه مهمات به روش تزریق چوب پلاست

WPCIM CAR

ساخت تو دری انواع خودرو با تزریق چوب پلاست

WPCIM PALET

قابلیت ساخت انواع پالت

 

WPCIM SPONE

قابلیت ساخت انواع قاشق و چنگال

WPCIM MOBILE COVER

قابلیت ساخت انواع قاب و کاور

WPCIM INJECTION MOULDING

قابلیت ساخت انواع ظروف

WPCIMM

قابلیت ساخت انواع سطل زباله

WPCIM MOBLIYA

 قابلیت ساخت انواع مبلمان چوبی اعم از پایه و بدنه

 

تجربه زندگی در فضای باز با محصولات چوب پلاست رها